IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G5328P-24-410W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Switch-ul G5328P-24-410W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
  • Protectie avansata: Ofera protectie de 6 kV impotriva fulgerelor pentru porturi si alimentare, protectie impotriva scurtcircuitelor PSE, supraincarcarii PoE, supratensiunii si supraincalzirii, precum si protectie impotriva curentilor de impuls.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 24 porturi Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 56 Gbps
Tensiune alimentare: 100 - 240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 6090 g
Porturi Uplink: 4 x SFP Gigabit
Consum: max. 410W
Dimensiuni: 440 mm x 284 mm x 44 mm 1U
Putere PoE: total 370W max. 30W/port