Switch 24 porturi Gigabit PoE, 2 x RJ45 Uplink Gigabit, 2 x SFP Gigabit, 1U - IP-COM G1128P-24-410W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G1128P-24-410W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Switch-ul G1128P-24-410W are urmatoarele caracteristici:
  • Suporta atat porturi uplink RJ45, cat si SFP pentru o retea flexibila.
  • Suporta instalarea  in rack inaltime standard 1U.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 24 x Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 56 Gbps
Tensiune alimentare: 100-240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 1200 g
Porturi Uplink: 2 x RJ45 Gigabit 2 x SFP Gigabit
Consum: max. 410W
Dimensiuni: 440 mm x 240 mm x 44 mm
Putere PoE: 370W