Injector PoE Pasiv Gigabit 24V 12W Tp-Link TL-POE2412G - TP-Link POE2412G
TP-LINK
Adauga in cos
Cod Produs: POE2412G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Injector PoE Pasiv Gigabit 24V 12W Tp-Link TL-POE2412G - TP-Link
-se foloseste pentru alimentarea echipamentelor de retea TP-link care se alimenteaza la 24VDC Max 12W. Cu un suport pentru viteza Gigabit, adaptorul utilizeaza un PoE pasiv, pentru a furniza atat energia electrica, cat si transmiterea datelor catre un alt dispozitiv PoE. Pachetul produsului contine un cablu de alimentare si truse pentru montarea pe perete.
Caracteristici tehnice:
  • 24 V PoE pasiv acceptat
  • Auto-determinare a cerintelor de alimentare necesare
  • Design convenabil pentru montarea pe perete
  • Suport pentru viteza Gigabit
  • Plug-and-Play, nu necesita configurare
Producator: TP-Link Omada
Model: POE2412G
Interfata: 2× 10/100/1000Mbps RJ45 Port - AUTO Negociere/AUTO MDI/MDIX - 1× 100~240V / 50~60Hz port de intrare a energiei AC