Switch 8 porturi PoE Gigabit, uplink 1 x RJ45 + 1 x SFP Gigabit, 92W, Cloud Management - IP-COM G2210P-8-102W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G2210P-8-102W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Switch-ul G2210-8-102W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
  • Putere PoE: Suporta un output maxim PoE de 92 W, cu un maxim de 30 W per port, ideal pentru alimentarea echipamentelor precum camerele de supraveghere IP.
  • Siguranta si protectie: Include protectie la fulgere de ≥6 kV si mod de transmitere store-and-forward pentru fiabilitate.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 8 porturi Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 20 Gbps
Tensiune alimentare: 100 - 240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 427 g
Porturi Uplink: 1x RJ45 Gigabit 1x SFP Gigabit
Consum: max. 102W
Dimensiuni: 177.5 mm x 104 mm x 26 mm
Putere PoE: total 92W max. 30W/port