Management Switch 24 x Gigabit, 2 x SFP+, 1U - Mikrotik CRS326-24G-2S+RM
MikroTik
Adauga in cos
Cod Produs: CRS326-24G-2S+RM Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Producator: Mikrotik
Dimensiuni: 443 x 144 x 44 mm 1U rackmount
Procesor/Chip: ARM 32bit 98DX3236 800MHz
Memorie RAM: 512 MB
Capacitate stocare: 16 MB
Tip stocare: Flash
Sistem operare: RouterOS L5 + SwitchOS
Numar porturi: 24 x 10/100/1000Mbps;
Numar porturi SFP+: 2 x SFP+ 10Gbit/s
Periferice: port serial RJ45
MTBF: 200000 ore la 25°C
Alimentare: DC 9-30V(alimentator inclus 24 V 1.2A) PoE pasiv;
Consum: 21 W max
Temperatura de functionare: -40°C to 60°C