IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G5310P-8-150W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul G5310P-8-150W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
  • Dispune de protectie profesionala impotriva fulgerelor de 6 kV, design standard desktop si rack-mounted 1U.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 8 porturi Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 20 Gbps
Tensiune alimentare: 100 - 240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +40°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 2268 g
Porturi Uplink: 1x RJ45 Gigabit 1x SFP Gigabit
Consum: max. 150W
Dimensiuni: 294 mm x 179.6 mm x 44 mm 1U
Putere PoE: total 130W max. 30W/port