TENDA
Adauga in cos
Cod Produs: TND-TEG1110PF-8-102W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
TND-TEG1110PF-8-102W este un switch Ethernet PoE fara management cu 10 porturi Gigabit (9 porturi GE, dintre care 8 sunt PoE, si 1 port Gigabit SFP) proiectat de catre Tenda. Este conform cu standardul IEEE 802.3af/at, legat de alimentarea PoE, permitand transferul de date si alimentarea cu curent, prin acelasi cablu, pana la 8 dispozitive compatibile, precum camere PoE HD sau AP-uri Gigabit. Puterea PoE maxima per port este de 30W iar puterea totala consumata este de 102W. TDN-TEG1110PF-8-102W poate opera in 3 moduri, fiind o solutie potrivita in aplicatii de supraveghere video sau creare de retele Gigabit in firme mici si medii, zone rezidentiale, parcuri industriale, hoteluri, unitati de educatie si altele.
Power Management inteligent , portul cu prioritate scazuta este decuplat de la alimentare automat pentru a evita intreruperea tuturor dispozitivelor alimentate de PoE in cazul in care se depaseste puterea de alimentare de 92 W.
Producator: TENDA
Porturi: 8 x RJ-45 10/100/1000 Mbps PoE 1 x 10/100/1000 Mbps date
Alimentare: 100-240V AC 50/60Hz
Dimensiuni: 177.5 × 104 × 26 mm
Temperatura de functionare: 0°~ 45° C
Capacitate switch: 20 Gbps
MAC Address Table: 16K
Greutate: 427 g.
Packet Forwarding Rate: 14.9 Mpps
Standarde: 802.3 802.3u/ab/x/af/at
Putere PoE: 92W 30W max/port 802.3at/af
Consum: max. 102W