Switch 4 porturi Gigabit PoE+, 2 porturi RJ45 Gigabit, 58W, Management - IP-COM G2206P-4-63W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G2206P-4-63W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
G2206P-4-63W este un switch PoE inteligent cu management cloud, proiectat independent de IP-COM. Switch-ul ofera 6 porturi RJ45 10/100/1000Mbps din care 4 porturi PoE+ (maxim 30W/port) standard gigabit cu o putere totala de 58 W. În plus, switch-ul poate fi gestionat atat prin interfata web IP-COM ProFi Cloud, cat si prin aplicatia ProFi, asigurand o intretinere usoara si eficienta a retelei la un cost mai mic. Trebuie mentionat ca echipamentul are dimensiuni mici, 10 × 10 × 2,6 cm, si poate fi montat aproape oriunde iar sursa externa standard de alimentare poate fi inlocuita oricand. Extensie retea de 250 m, management PoE, QVLAN, transmisie transparenta VLAN, statistici de trafic, protectie la bucla, DHCP Snooping si legare adresa MAC.
Producator: IP-COM
Porturi: 4 x RJ-45 10/100/1000 Mbps PoE+ 2 x 10/100/1000 Mbps date
Protectie: descarcari electrice 6 kV
Alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz consum max. 63W
Dimensiuni: 100 x 100 x 26mm
Temperatura de functionare: 0°~ 45° C
Capacitate switch: 12 Gbps
MAC Address Table: 2K
Greutate: 206 g.
Packet Forwarding Rate: 8.9 Mpps
Standarde: 802.3 802.3u/ab/x/z/q/af/at
Putere PoE: 58W 30W max/port IEEE 802.3af/at