IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G2228P-24-410W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul are urmatoarele caracteristici cheie:
  • MAC Address Table 8K si invatare automata a adreselor MAC;
  • 24 porturi PoE, putere de iesire per port de 30W, buget total de 370W;
  • Management prin platforma web si aplicatia mobila;
  • Capacitate cache de 4M;
  • Suporta QVLAN, DHCP Snooping, anti-loop, temporizare PoE, watchdog si altele.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 24 x RJ45 Gigabit
Alimentare: 100-240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Dimensiuni: 440 mm x 240 mm x 44 mm 1U
Standarde: IEEE 802.3/u/ab/af/at/x/z IEEE 802.1p/q
Capacitate switch: 56 Gbps
Porturi Uplink: 2 x SFP Gigabit 2 x RJ45 Gigabit
Packet Forwarding Rate: 41.7 Mpps
MAC address table: 8K
Putere PoE: total 370W max. 30W/port
Consum: max. 410W