Switch 24 porturi PoE 1Gbps, 4 porturi SFP+ 10Gbps, L3 Cloud Management - IP-COM G5328XP-24-410W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G5328XP-24-410W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Switch-ul G5328XP-24-410W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
  • Compatibil cu standardele IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af/at.
  • Control de flux full-duplex IEEE 802.3x si control de flux cu backpressure in modul half-duplex.
  • 3 moduri de functionare: Standard, Control de Flux Oprit si VLAN.
  • Design standard de 1U inaltime, pentru montare in rack.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 24 porturi Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 128 Gbps
Tensiune alimentare: 100 - 240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 6590 g
Porturi Uplink: 4 x SFP+ 10 Gigabit
Consum: max. 410W
Dimensiuni: 440 mm x 284 mm x 44 mm 1U
Putere PoE: total 370W max. 30W/port