Switch 24 porturi Gigabit PoE+ 370W - TRENDnet TPE-TG240G
TRENDnet
Adauga in cos
Cod Produs: TPE-TG240G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul TRENDnet TPE-TG240g ofera 24 de porturi Gigabit PoE+ cu pana la 30W/port. Cu tehnologia PoE, utilizatorii au nevoie doar de un singur set de cabluri pentru a furniza atat date, cat si energie. Cu acest switch PoE+ fara management puteti conecta dispozitive PoE si PoE+, cum ar fi access point-uri wireless de mare putere, PTZ si alte camere IP avansate, sisteme de telefonie VoIP, decodoare IPTV, controale de acces si multe altele.
Producator: TRENDnet
Porturi PoE: 24 x Gigabit PoE+
Putere PoE: Max. 370W
Management: Nu
Protocoale suportate: 802.3/u/x/ab/af/at
Protectie: ESD descarcari electrice anti-interferente
Fiabilitate (MTBF): 290.000 ore de functionare
Tensiune alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz
Temperatura operare: 0° – 40° C
Dimensiuni: 440 x 210 x 44 mm