Switch 16 porturi PoE Gigabit, 2 porturi SFP Gigabit, Cloud Management - IP-COM G3318P-16-250W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G3318P-16-250W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul G3318P-16-250W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 16 porturi Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 36 Gbps
Tensiune alimentare: 100 - 240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 2140 g
Porturi Uplink: 2 x SFP Gigabit
Consum: max. 250W
Dimensiuni: 440 mm x 178.8 mm x 44 mm
Putere PoE: total 230W max. 30W/port