TENDA
Adauga in cos
Cod Produs: TND-TEF1118P-16-150W-V30 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
TND-TEF1118P-16-150W-V30 este un switch fara management, PoE de la Tenda. Fiind compatibil cu standardele IEEE 802.3af si IEEE 802.3at , este in masura sa identifice in mod inteligent dispozitivele alimentate PoE. Cu o putere maxima PoE la iesire de 150 W, maxim si 30 W/port, poate furniza energie atunci cand transmite date cu AP-uri, camere IP si  telefoane IP. Switch-ul suporta 4 moduri de lucru, inclusiv modurile standard, prioritare, extinse si VLAN. Este o alegere ideala pentru IMM-uri, hoteluri, scoli, fabrici cu supraveghere video si cerinte de retea wireless.
Producator: TENDA
Porturi: 16 x RJ-45 10/100 Mbps PoE 2 x 10/100/1000 Mbps date
Protectie: ESD descarcari electrice 6 kV
Alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz
Dimensiuni: 294 x 178.8 x 44mm
Temperatura de functionare: 0°~ 45° C
Capacitate switch: 7.2 Gbps
MAC Address Table: 4K
Packet Forwarding Rate: 5.36 Mpps
Standarde: 802.3 802.3u/ab/z/x/af/at
Putere PoE: 130W 30W max/port