Smart Management Switch, 24 x Gigabit, 2 x SFP+ 10Gbps - Mikrotik CSS326-24G-2S+RM
MikroTik
Adauga in cos
Cod Produs: CSS326-24G-2S+RM Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Sloturile SFP accepta atat module de 1,25Gb SFP, cat si module de 10Gb SFP+.
Producator: Mikrotik
Dimensiuni: 443 x 144 x 44 mm rackabil 1U
Capacitate stocare: 2 MB
Tip stocare: Flash
Sistem operare: SwitchOS
Numar porturi RJ45: 24 x 10/100/1000Mbps
Numar porturi SFP+: 2 x SFP+ 10Gbit/s
Iesire PoE: -
MTBF: 200000 ore la 25°C
Alimentare: DC 10-30V(alimentator inclus 24 V 1.2A) PoE pasiv
Consum: 19 W max
Temperatura de functionare: -20°C to 70°C