Injector PoE++ 60W, Gigabit - HIKVISION LAS60-57CN-RJ45
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: LAS60-57CN-RJ45 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Injectorul LAS60-57CN-RJ45 de la Hikvision are urmatoarele caracteristici:
  • Protectii: Protectie la supracurent, protectie la scurtcircuit, protectie la supratensiuni;
  • Durata de viata: MTBF ≥ 1.000.000 ore;
  • Certificari: Conform RoHS, WEEE si CE.
Tensiunea de intrare:: AC 100-240V 50/60Hz max. 2A
Tensiunea de iesire:: 54 - 57 V DC 60W
Tip conector OUT: 1 x RJ45 Gigabit PoE 1 x RJ45 Gigabit
Protectie la supratensiune: DA
Temperatura de functionare: -20°C ~ +60°C
Dimensiuni: 185mm x 70.8mm x 37mm