Priza inteligenta pentru aplicatii Smart Home EZVIZ, Wi-Fi, 220V/max. 10A CS-T30-10A-EU
EZVIZ
Adauga in cos
Cod Produs: CS-T30-10A-EU Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Controlati aparatele de oriunde.
Personalizati programele si orarul de functionare.
Functioneaza cu asistenti vocali.
Porniti sau opriti indicatorul dupa cum este necesar.
O priza care isi aminteste
Compact si neobisnuit
Sigur de utilizat.
Producator: EZVIZ
Protocol Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n
Integrare: aplicatie EZVIZ Asistentul Google si Amazon Alexa
Putere iesire: Max. 2300W
Temperatura de operare: 0 °C ~ + 45 °C
Tensiune alimentare: 220-240 V c.a. 50/60 Hz
Dimensiune: 51.67 x 51.67 x 85.59 mm