Priza inteligenta monitorizare si statistici consum pentru aplicatii Smart Home EZVIZ, Wi-Fi, 220V/max. 10A CS-T30-10B-EU
EZVIZ
Adauga in cos
Cod Produs: CS-T30-10B-EU Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Controlati aparatele de oriunde.
Urmariti consumul de energie in timp real.
Personalizati programele si orarul de functionare.
Functioneaza cu asistenti vocali.
Porniti sau opriti indicatorul dupa cum este necesar.
O priza care isi aminteste
Compact si neobisnuit
Sigur de utilizat.
Producator: EZVIZ
Protocol Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n
Integrare: aplicatie EZVIZ Asistentul Google si Amazon Alexa
Putere iesire: Max. 2300W
Temperatura de operare: 0 °C ~ + 45 °C
Tensiune alimentare: 220-240 V c.a. 50/60 Hz
Dimensiune: 51.67 x 51.67 x 85.59 mm