Yala electromagnetica incastrabila fail secure, 250 mm CSS-250NO
CSAccess
Adauga in cos
Cod Produs: CSS-250NO Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Tensiune alimentare: 12 Vcc
Consum: 500 mA
Forta retinere: 500 Kg
Dimensiuni: 250 x 32 x 34 mm