Controler stand-alone cu tastatura si cititor card, carcasa antivandal - SEBURY SEB-BC2000
SEBURY
Adauga in cos
Cod Produs: SEB-BC2000 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Control acces standalone cu carcasa anti-vandal. Functioneaza atat cu cartele EM 125kHz cat si cu cod PIN. LED si beeper incorporat, anti-tamper, alarma. Ideal pentru spatii de locuit, birouri. Finisaj de calitate.
Model/Producator: Sebury
Alimentare: 12Vcc
Capacitate utilizatori: 1000 cartele/coduri (4-6 cifre)
Distanta de citire: 3-6 cm
Culoare : Argintiu
Dimensiuni: 128x82x28mm
Temperatura de functionare: -40°C la +60°C
Alte caracteristici: 3 leduri beeper incorporat carcasa antivandal montaj aparent
Functionare: Card PIN Card+PIN
Consum: 20mA
Accesorii optionale: Carcasa protectie exterior
Curent max. contacte releu: 1A
Curent max. alarma: 1A