Yala electromagnetica incastrabila fail safe, 250 mm CSS-250NC
CSAccess
Adauga in cos
Cod Produs: CSS-250NC Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Yala incastrabila in configuratie fail safe ce permite deschiderea usii in cazul penelor de curent.
Tensiune alimentare: 12 Vcc
Consum: 250 mA
Forta retinere: 500 Kg
Dimensiuni: 250 x 32 x 34 mm