Camera PT IP 4G LTE, 4MP, 2.8mm, IR 30m, Audio, PIR+Radar, Panou solar, Acumulator lithium 90Wh - HIKVISION DS-2DE2C400IWG-K-4G-C09S20-2.8mm
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-2DE2C400IWG-K-4G-C094620586 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Imagini de inalta calitate cu rezolutie de 4 MP;
Producator: HIKVISION
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 94°
Distanta IR : pana la 30 metri
PTZ: Pan range 0° - 340°; Pan Speed: 0.1°/s - 25°/s; Tilt range: 0° - +80°; Tilt Speed: 0.1° - 25°/s
Stocare: MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512Gb (neinclus)
Temperatura de operare: 0°C ~ +50°C IP66
Alimentare: 12V± 25% DC pentru depanare Panou Solar max. 20W max. 7W
Dimensiuni: 133.1 mm × 177.64 mm × 382.44 mm/412.44 mm
Greutate: 850 g
Analiza video (VCA): Detectie miscare clasificarea tintei om/vehicul
Iluminare minima: Color: 0.005 Lux (F1.6 AGC ON) B/W: 0 Lux cu IR
Senzor: 1/2.7' Progressive Scan CMOS
Rezolutie: 4MP (2560 x 1440)/1080P/720P@15fps
WDR: Digital
Compresie: H.265/H.264/MJPEG
Retea: 4G LTE 1 x RJ45 10/100M
Alarma: Nu
Baterie: Ternary Lithium 9-12.6V 90Wh
Detectie miscare: PIR + Radar pana la 12 metri
Unghi detectie: 80° (H) 30° (V)
Ciclu functionare: max. 48 ore (1.85W)