Camera Wi-Fi IP 2MP, Smart IR30, lentila 2.8mm, Mic., IP67, IK10 - UNV IPC322LB-AF28WK-G
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC322LB-AF28WK-G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  •  Senzor de 1/2.9', rezolutie 2MP (1920x1080)@30/25fps;
  • Compresie Ultra-H.265;
  • Lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 101.1°;
  • Distanta IR 30M;
  • Functii inteligente (VCA): Detectie miscare, Detectie corp uman, Detectie audio, etc.;
  • Microfon incorporat si slot card SD;
  • Wi-Fi;
  • Buton reset;
  • protectie descarcari electrice 4kV;
  • Protectie antivandalism IK10;
  • IP67.
Camera nu are alimentare PoE!!!
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.9' 2.0MP progressive Scan CMOS
Rezolutie: 2MP(1920x1080)@30/25fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 101.1°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: 0.01Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 128 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 4W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø109 × 83mm