Amplificator IP 1 zona, 40W, Alarma, USB, Bluetooth - HIKVISION DS-QAE1A40G1-VB
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-QAE1A40G1-VB Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Principalele avantaje ale amplificatorului DS-QAE1A40G1-VB de la Hikvision sunt:
  • Control independent al volumului microfonului si control al volumului pe canal;
  • Carcasa din plastic de inalta rezistenta, robust si durabil.
Model / producator: HIKVISION
Putere: 40 W
Interval frecventa: 80 Hz ~ 20 kHz (±3 dB)
Iesiri Audio: 1 x tensiune constanta 100V COM / 1-2 x RCA (0 dBV 100 Ohm unbalanced) / RCA in cascada suporta pana la 3 amplificatoare
Reglaj volum: 1 x Volum MIC 1 x Volum partitie
Consum: max. 45W
Dimensiune: 190.8 x 230.8 x 51.2 mm
Greutate: 1496.2 g
Intrari Audio: 1 x MIC (-20 dBV 4 KOhm unbalanced) 1 x USB 2.0 1-2 x RCA (0 dBV 5 KOhm unbalanced)
Temperatura operare: -10°C ~+55°C
Bluetooth: 5.0 max. 10 metri
Interfata retea: 1 x RJ45 10/100 Mbps
Alarma: 1 IN / 1 OUT
Stocare: memorie interna de 4 GB EMMC (1 GB pentru fisiere audio)
Alimentare: 24 V DC (Adaptor inclus)