Amplificator Analog, 60W, Bluetooth, USB - HIKVISION DS-QAE0A60G1-VB
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-QAE0A60G1-VB Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Amplificatorul analog DS-QAE0A60G1-VB are urmatoarele caracteristici principale:
  • Suporta 4 tipuri de intrari a semnalului audio: prin Bluetooth, USB, microfon si RCA
  • Accepta redarea mesajelor inregistrate atat prin Bluetooth cat si prin intrarea USB
  • Controlul separat al volumului microfonului cat si a celor doua canale de iesire
  • Carcasa robusta din plastic rezistent
  • Design functional integrat si fiabil
  • Protectie la: scurtcircuit, supratensiune, supraincalzire, antistatica, socuri de curent
Producator: HIKVISION
Putere: 60 W
Interval frecventa: USB Bluetooth: 20 Hz ~ 20kHz / MIC RCA: 20 Hz ~ 8 kHz
Iesiri Audio: 2 x tensiune constanta 100V COM / 2 x Rezistenta constanta 30W 4~8Ohm / 1 x RCA (0 dBV 100 Ohm unbalanced) / RCA in cascada suporta pana la 3 amplificatoare Bluetooth
Reglaj volum: 1 x Volum MIC 1 x Volum partitie 1 1 x Volum partitie 2
Consum: max. 60W
Dimensiune: 190.8 x 230.8 x 51.2 mm
Greutate: 1445.5 g.
Intrari Audio: 1 x MIC (-20 dBV 4 KOhm unbalanced 1 x USB 2.0 1 x RCA ( 0 dBV 5 KOhm unbalanced
Temperatura operare: -10°C ~+55°C
Bluetooth: 5.3 max. 10 metri
Alimentare: 24 V DC (Adaptor inclus)