Cutie 10 acumulatori JS12-5 - KIJO JS12-5-BAX
KIJO
Adauga in cos
Cod Produs: JS12-5-BAX Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Cantitate la bax: 10 buc.
Model / producator: KIJO
Monobloc si capac: ABS
Tip terminal: F1
Tehnologie: AGM
Tensiune nominala: 12V
Capacitate nominala: 5Ah
Dimensiuni: 90 x 70 x 101 mm
Greutate: 1.46 Kg
Curent max. incarcare: recomandat 0.5A max. 1.25A
Temperatura de lucru: -20°C ~ 50°C
Culoare: Negru
Durata viata: 5 ani @ 25°C