Cutie 10 acumulatori JS12-9 - KIJO JS12-9-BAX
KIJO
Adauga in cos
Cod Produs: JS12-9-BAX Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Durata de viata marita (uzual 5 ani).
Cantitate bax: 10 buc.
Terminal: Cupru
Tip terminal: F2
Tehnologie: AGM
Tensiune nominala: 12V
Capacitate nominala: 9Ah
Dimensiuni: 152 x 65x 94 x 100 mm
Greutate: 2.5 Kg
Curent max. incarcare: recomandat 0.9A max. 2.25A
Curent max. descarcare: 135A (5 sec)
Temperatura de lucru: -20°C ~ 50°C
Culoare: Negru
Durata viata: 5 ani @ 25°C