Set legatura flexibila din inox, capete din plastic argintiu, 400 x 9 mm CSL-400-2A
CSAccess
Adauga in cos
Cod Produs: CSL-400-2A Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Legatura flexibila pentru traversarea si protectia cablurilor pe foaia de usa.
Producator: CSAccess
Material tub flexibil: inox
Diametru exterior tub: 14 mm
Diametru interior tub: 9 mm
Material capete: plastic vopsit argintiu
Dimensiuni capete: 36 x 35 x 16 mm
Lungime tub: 400 mm