Economizor Mifare 13.56 MHz, alb, 110-220 V, 6000W CSH-MI-1356
CSAccess
Adauga in cos
Cod Produs: CSH-MI-1356 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Temporizare de 8-12 secunde dupa extragerea cardului din slot.
Dimensiuni: 86 x 86 x 40.8 mm
Tensiune functionare: 110 / 220 Vca
Putere comutata: 6000 W
Consum standby: 0.3W
Temporizator: 8-12 secunde
Carduri acceptate: Mifare 13.56 MHz