Tub PVC MUFAT D16, 750N, 3m - DLX TRP-805-16
DLX
Adauga in cos
Cod Produs: TRP-805-16 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Standard: EN 61386-21/22 RoHS CE.
Rezistenta la compresie: 750 Newton / 60sn./sec. / 23°C +/- 2°C
Dimensiune: diametru ext. 16 mm diametru int. 13.1 mm; lungime: 3m
Lungime standard: 3 metri
Ambalare: 102 metri/bax
Producator: DLX Electric
Temperatura de utilizare: -25° ~ +60 °C
Rezistenta de izolatie: 2000V/50Hz/15min.
Rezistenta la impact: 1kg / 100 mm / -25°C