Tub flexibil (copex) D16, Halogen free, ignifug, cu fir tragere, rola 100 metri - DLX CRP-869-16
DLX
Adauga in cos
Cod Produs: CRP-869-16 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Material: PP ignifug Halogen free
Standard: EN 61386-21/22 RoHS CE.
Rezistenta la compresie: 320 Newton / 60sn./sec. / 23°C +/- 2°C
Dimensiune: diametru ext. 16 mm diametru int. 11.2 mm
Culoare: Gri RAL 7035
Ambalare: 100 metri/rola
Producator: DLX Electric
Temperatura de utilizare: -25° ~ +60 °C
Rezistenta de izolatie: 2000V/50Hz/15min.
Rezistenta la impact: 2kg / 100 mm / -25°C