Sursa in comutatie MeanWell -13.8V, 12.5A LRS-150-12
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: LRS-150-12 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare in comutatie MeanWell reglabila intre 10.2 ~ 13.8V, si un curent maxim de pana la 12.5A (150W).
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 85 - 264 V/AC ± 10% 50/60 Hz
Tensiune iesire: 13 8 VDC ( reglabila 10.2 ~ 13.8V )
Curent maxim: 12 5 A
Putere nominala la iesire: 150 W
Protectie: suprasarcina / scurtcircuit
Temperatura de operare: -30° ~ +70°
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 159 x 97 x 30 mm