Sursa de alimentare in comutatie, 24V / 6.25A, sina DIN - MEAN WELL HDR-150-24
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: HDR-150-24 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare in comutatie MeanWell reglabila intre 21.6 ~ 29V, si un curent maxim de pana la 6.25A, 150W, sina DIN.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 85 - 264 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 29 VDC ( reglabila 21.6 ~ 29V )
Curent maxim: 6.25 A
Putere nominala la iesire: 150 W
Carcasa: plastica de protectie
Dimensiuni: 105 x 90 x 54.5 mm