Sursa de alimentare in comutatie, 24V / 5A, sina DIN - MEAN WELL EDR-120-24
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: EDR-120-24 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare in comutatie MeanWell reglabila intre 24 ~ 28V si un curent maxim de pana la 5A, 120W, sina DIN.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 90 - 264 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 28 VDC ( reglabila 24 ~ 28V )
Curent maxim: 5 A
Putere nominala la iesire: 120 W
Protectie: suprasarcina / scurtcircuit / supratensiune / supraincalzire
Temperatura de operare: -20° ~ +60°
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 40 x 125.2 x 113.5 mm