Sursa de alimentare in comutatie, 24V / 20A, sina DIN - MEAN WELL NDR-480-24
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: NDR-480-24 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare in comutatie MeanWell reglabila intre 24 ~ 28V si un curent maxim de pana la 20A, 480W, sina DIN.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 90 - 264 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 28 VDC ( reglabila 24 ~ 28V )
Curent maxim: 20 A
Putere nominala la iesire: 480 W
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 85.5 x 125.2 x 128.5 mm