Sursa de alimentare 48V, 0,95A - Mikrotik MT48-480095-11DG
MikroTik
Adauga in cos
Cod Produs: MT48-480095-11DG Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Tensiunea de iesire:: DC 48V 0.95A
Consum:: Max 45.6W
Temperatura de lucru:: -40°C ~ +40°C