Sursa de alimentare 12V, 1.5A, IP67 - Pulsar PSC12015
PULSAR
Adauga in cos
Cod Produs: PSC12015 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Calitate foarte buna, protectie completa: scurtcircuit, supraincalzire, supratensiune.
Tensiune intrare: 90 ÷ 264 Vac 50÷60 Hz
Tensiune iesire: 12 Vdc
Curent maxim: 1.5 A
Protectie: supratensiune / suprasarcina / scurtcircuit
Temperatura de operare: 0° ~ +40°
Putere nominala la iesire: 18 W
Carcasa: plastic IP67
Dimensiuni: 58 x 28 x 58 mm
Greutate: cca. 0 10 Kg
Lungime cablu CC: 0.5m + mufa DC 5.5/2.1
Lungime cablu CA: 0.3m fara stecher
Tensiune de riplu: 100mV p-p max.