Suport montare perete cu doza inclusa pentru camere tip'Dome'- HIKVISION DS-1273ZJ-140B
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-1273ZJ-140B Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Model / producator: HIKVISION
Montaj: perete
Greutate suportata: max. 4.5Kg
Material: Aliaj Aluminiu
Dimensiuni: Ø 140 mm × 182 mm × 120mm