Suport montare pe stalp camere bullet - HIKVISION DS-1275ZJ-SUS
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-1275ZJ-SUS Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Model / producator: HIKVISION
Montaj: stalp
Greutate suportata: max. 10 Kg.
Material: Tabla otel galvanizat
Dimensiuni: 250 × 127 × 46 mm
Greutate: cca. 1.48 kg.
Diametru coliere prindere stalp: ajustabil 67 mm ~ 127 mm