LightHunter - Camera AnalogHD 5MP, lentila 2.8mm, IR 40m, Microfon integrat - UNV UAC-T125-AF28LM
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: UAC-T125-AF28LM Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera Analog HD din seria LightHunter care are urmatoarele caracteristici:
  • Imagini de inalta calitate cu rezolutie de 5 MP;
  • Microfon de inalta fidelitate integrat, compatibil cu tehnologa 'Audio over Coaxial' TVI si CVI
  • Semnal video TVI/AHD/CVI/CVBS;
  • Clasa protectie IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' 5.0MP high quality image
Rezolutie: 5MP (2880x1620)@30fps 4MP/1080P
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 109.1°
Iluminare minima: 0.005 lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 40 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25%
Consum: max. 3.4W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø111mm*98mm