ColorVu, Dual Light -Camera analog 3K, lentila 2.8mm, IR 40m, WL 40m, TVI/AHD/CVI/CVBS, Mic., IP67 - HIKVISION DS-2CE12KF0T-LFS-2.8mm
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-2CE12KF0T-LFS-2.8mm Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Principalele avantaje ale acestei camere sunt:
  • Posibilitatea de a comuta intre tehnologiile TVI/AHD/CVI/CVBS
  • Senzor de 3K Progressive Scan, rezolutie video 2960 x 1665 pixeli
  • Audio de inalta calitate prin cablu coaxial, microfon incorporat
  • Calitate a imaginii in conditii de iluminare scazuta datorita IR
  • Imagini color 24/7 datorita tehnologiei ColorVu si a luminii albe
  • Temperatura de functionare de la -40°C pana la +60°C
Model / producator: HIKVISION
Senzor: 3K CMOS Image Sensor
Rezolutie: 2960(H)x1665(V)
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 110°
Iluminare minima: 0.001 Lux (F1.0 AGC ON) 0 Lux WL pornit
Distanta IR: pana la 40 metri
Alimentare: 12 VDC±25% consum max. 5.2W
Indicativ protectie: IP67
Dimensiuni: 194.2 x 78 x 74.5 mm
Greutate: 500 gr.
Temperatura de operare: -40°C ~ +60°C