ColorHunter - Camera IP 4 MP, lentila 2.8mm F1.0, WL 30M, Microfon integrat - UNV IPC2314LE-ADF28KM-WL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2314LE-ADF28KM-WL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Camera de supraveghere video IP din seria ColorHunter de la Uniview ce ofera imagini excelente Color 24/7 datorita senzorului de 1/1.8'CMOS si a lentilei cu apertura larga F1.0. Analiza video VCA algoritm analiza detectie persoana/masina/moto, trecere linie, perimetru, identificare faciala, rezolutie 4MP, lentila 2.8mm ce ofera un unghi  vizualizare de 110.4°, distanta lumina alba pe timp de noapte pana la 30 metri, posibilitate de stocare pe SDcard capacitate maxima 256GB (neinclus), microfon de inalta fidelitate integrat.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8' 4.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 4MP@25fps (2688×1520) 3MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 110.4°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0005lux (F1.0 AGC ON)
Lumina Alba: 30M tehnologie ColorHunter - Imagini color 24/7
Inregistrare locala: Micro SD max. 128 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 5.9W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 206 × 73 × 73mm