Camera PT IP 4G LTE, 2MP, 2.8mm, IR 30m, PIR+Radar, Panou solar + Acumulator lithium 50.76Wh - HIKVISION DS-2DE2C200IWG-K-4G-C05S10-2.8mm
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-2DE2C200IWG-K-4G-C054878321 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Caracteristici principale:
  • Ideala pentru locatii fara acces la reteaua electrica datorita panoului solar;
  • Nu necesita o retea de internet datorita tehnologiei 4G LTE;
  • Imagini de inalta calitate cu rezolutie de 2 MP;
  • Sistemul PIR si radarul functioneaza impreuna pentru o precizie de detectie superioara;
  • Microfon si difuzor incorporate pentru audio bidirectional si alarma audio;
  • Rezistent la apa si praf (IP66);
  • Suporta ajustarea manuala a unghiului radarului: 0°, 10° si 20°.
Producator: HIKVISION
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 104°
Distanta IR : pana la 30 metri
PTZ: Pan range 0° - 340°; Pan Speed: 0.1°/s - 25°/s; Tilt range: 0° - 80°; Tilt Speed: 0.1° - 25°/s
Stocare: Micro SD/SDHC/SDXC max. 512 GB (neinclus)
Temperatura de operare: 0°C ~ +50°C IP66
Alimentare: 12V DC ±25% pentru depanare Panou Solar max. 10W
Dimensiuni: 133.1 mm × 177.64 mm × 382.44 mm/412.44 mm
Greutate: 850 g
Analiza video (VCA): Detectie miscare clasificarea tintei om/vehicul
Iluminare minima: Color: 0.01 Lux (F1.6 AGC ON) B/W: 0 Lux cu IR
Senzor: 1/2.9' Progressive Scan CMOS
Rezolutie: 2MP (1920 x 1080) / 720P@15fps
WDR: Digital
Compresie: H.265/H.264/MJPEG
Interfata retea: 4G LTE 1 x RJ45 10/100Mbps
Auto-Tracking: Nu
Audio: 1 x difuzor 1 x microfon
Alarma: Nu
Baterie: Ternary Lithium 9-12.6V 50.76Wh
Detectie miscare: PIR + Radar pana la 12 metri
Unghi detectie: 80° (H) 30° (V)
Ciclu functionare: max. 27 ore (1.85W)
Material: Plastic
Consum: max. 7W