Camera IP Wise-ISP, ColorHunter, 8MP, lentila 4.0mm, WL 30M, Mic, PoE, color 24/7 - UNV IPC2318LE-ADF40KM-WP
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2318LE-ADF40KM-WP Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera IP de tip Bullet din seria Prime de la Uniview avand urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie de 8 MP
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta
  • Functii inteligente
  • Posibilitate alimentare PoE
  • Clasa de protectie IP67
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8' CMOS 8.0 megapixel
Rezolutie: 8MP@20fps (3840×2160) 5MP/4MP/2MP/@30/25fps
Lentila: 4.0 mm unghi vizualizare 94.2°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0003lux (F1.0 AGC ON)
Lumina Alba: pana la 30m tehnologie ColorHunter si Wise-ISP - Imagini color 24/7
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 3.9W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 206 × 73 × 73mm