Camera IP, 5MP, lentila 2.8mm, IR 30m, PoE, IP67 - UNV IPC3615LB-SF28-A
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3615LB-SF28-A Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera de supraveghere video IP din seria Easy de la Uniview ce ofera imagini excelente la rezolutie de 5MP, echipata cu lentila de 2.8mm ce ofera un unghi  vizualizare de 97°, distanta IR timp de noapte pana la 30 metri, alimentare PoE, clasa protectie intemperii IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' 5.0MP progressive Scan CMOS
Rezolutie: 5MP (2592x1944)@20fps 4MP/3MP/1080P@25fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 97°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG;
Iluminare minima: 0.01 Lux (F2.1 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE(802.3af)
Consum: max. 5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118 x 95mm