Camera IP 5MP, EasyStar, lentila 2.8 mm, IR 30M, Mic - UNV IPC3615LE-ADF28K-H
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3615LE-ADF28K-H Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie de 5 MP
  • Imagini de calitate in conditii de iluminare scazuta datorita IR si a tehnologiei EasyStar
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta
  • Posibilitate alimentare PoE
  • Dispune de buton reset
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' CMOS 5.0 megapixel
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 110°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: pana la 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12V DC ± 25% PoE (802.3af)
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 118 x 95 mm