Camera IP 4MP, Wise-ISP, ColorHunter, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, color 24/7 - UNV IPC3624LE-ADF28K-WP
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3624LE-ADF28K-WP Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8' 4.0 megapixel CMOS
Rezolutie: 4MP (2688×1520)@25/20fps 3MP (2304x1296)@30/25fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 110.4°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0003 Lux (F1.0 AGC ON)
Lumina Alba: pana la 30m tehnologie ColorHunter & Wise-ISP - Imagini color 24/7
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 2.8W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118 x 106mm