Camera IP 4MP, lentila 2.8mm, LightHunter, IR 30M, Mic, PoE - UNV IPC2124LB-AF28K-A2
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2124LB-AF28K-A2 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Camera IP de tip Bullet din seria Easy de la Uniview avand urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie de 4 MP
  • Tehnologie LightHunter ce asigura imagini de calitate in conditii de iluminare scazuta
  • Tehnologie Ultra H.265 pentru o compresie video eficienta
  • Posibilitate alimentare PoE
  • Functii inteligente
  • Clasa de protectie IP67
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' CMOS 4.0 megapixel
Rezolutie: 4MP(2560x1440)/3MP/2MP Max.30 fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 94.3°
Compresie: Ultra H.265/H.265/H.264
Iluminare minima: Color: 0.01Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 3.9W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 157.5 × 62.5 × 62.7 mm
Greutate: 190 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon incorporat
Analiza video (VCA): Detectie persoane 2.0 Detectie miscare Detectie audio
Protectie la supratensiune: 4kV