Camera IP, 4MP, lentila 2.8mm, IR30m, Audio, PoE, IP67, IK10 - UNV IPC314SB-ADF28K-I0
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC314SB-ADF28K-I0 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Principalele avantaje ale acestei camere IP sunt:
  • Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG;
  • Smart IR cu distanta pana la 30 metri pe timp de noapte;
  • Microfon integrat in carcasa camerei;
  • Inregistrare locala pe Micro SD, pana la 256 GB (neinclus), functie ANR;
  • Functie coridor - format 9:16;
  • PoE integrat;
  • Vandal Resistant IK10;
  • Compatibil standard ONVIF.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' 4.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 4MP@30fps (2688×1520) 3MP/1080P/720P
Lentila: 2.8mm@F1.06 unghi vizualizare 101.1°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Colour: 0.002 Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR pornit
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus) ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 6W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 110 x 61 mm