Camera IP 4K, protectie perimetrala, lentila 2.8 mm, IR 30m, Audio - UNV IPC2128SB-ADF28KMC-I0
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2128SB-ADF28KMC-I0 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera de supraveghere video IP Uniview cu functii de analiza video de detectie a persoanei, alarma optica si acustica, rezolutie 8MP (3840×2160)@20fps, compresie H.265Ultra/H.265/H.264, lentila fixa 2.8mm, unghi vizualizare 112.4°, distanta IR max. 30m, stocare SD card max. 256Gb, microfon si speaker incorporat, alimentare PoE.
Model / producator: UNV (Uniview)
Lentila: 2.8 mm unghi vizibilitate 112.4°
Senzor: 1/2.7' progressive scan CMOS 8.0 megapixel
Rezolutie: 8MP(3840×2160)@20fps 5MP/4MP/1080P Max.30 fps
Iluminare minima: Color: 0.01 lux (F2.0 AGC ON) 0 lux with IR
Distanta IR: pana la 30 metri IR Cut Filter cu AUTO-switch
Stocare: Micro SD pana la 256 GB (neinclus)
Temperatura de operare: -30 °C ~+60°C IP67
Alimentare: DC 12V±25% PoE (IEEE802.3 af)
Dimensiuni: 191× 75 × 74mm