Camera IP 4K, lentila 2.8 mm, IR 30m, Mic., PoE - UNV IPC2128LB-ADF28K-G
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2128LB-ADF28K-G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie de 8MP (3840 x 2160) @ 15fps
  • Compresie Ultra H.265
  • Imagini de calitate in conditii de iluminare scazuta datorita IR
  • Microfon incorporat
  • Posibilitate alimentare PoE
Model / producator: UNV (Uniview)
Lentila: 2.8 mm unghi vizibilitate 112.9°
Senzor: 1/2.7' progressive scan CMOS 8.0 megapixel
Rezolutie: 8MP(3840×2160)@15fps 5MP/4MP/3MP/1080P/720P
Iluminare minima: Color: 0.01 lux (F1.6 AGC ON) 0 lux with IR
Distanta IR: pana la 30 metri IR Cut Filter cu AUTO-switch
Stocare: Micro SD pana la 256 GB (neinclus)
Temperatura de operare: -30 °C ~+60°C IP67
Alimentare: DC 12V±25% PoE (IEEE802.3 af)
Dimensiuni: 161× 62 × 63 mm
Greutate: 330g.
Audio: Microfon integrat
Analiza video (VCA): Detectie miscare trecere linie intrus in perimetru detectie audio
Compresie: Ultra H.265 H.265 H.264 MJPEG
Protectie la supratensiune: 4KV
Consum: Max. 5W